Annonsera/Kontakta oss

Spridning & upplaga

Upplaga 13 900 ex

Annonsmail
annons.vellinge@lokaltidningen.se

Redaktion
E-post Vellingeredaktionen
redaktion.vellinge@lokaltidningen.se

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/



Kontaktupplysningar
Säljledare
Anette Persson
010-206 46 78
anette.persson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Eva-Marie Johnsson
010-206 46 21
eva-marie.johnsson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Helene Sjöholm
010-206 46 94
helene.sjoholm@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Magnus Wikermark
010-206 46 25
magnus.wikermark@lokaltidningen.se


Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se


Reporter
Åsa Meierkord
010-206 47 23
asa.meierkord@lokaltidningen.se


Ekonomiavdelning
Lokaltidningen för fakturafrågor m.m.
Telefon: 010-206 47 60
Fax: 010-510 52 40
ekonomi@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Vellinge-Näset
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Växel: 010-206 45 20



Prislista
Startsidan just nu