KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Vellinge-Näset
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Växel: 010-206 45 20

 

Spridning & upplaga

Upplaga 13 900 ex

Annonsmail

annons.vellinge@lokaltidningen.se

Redaktion

E-post Vellingeredaktionen
redaktion.vellinge@lokaltidningen.se

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Helene Sjöholm
010-206 46 94
helene.sjoholm@lokaltidningen.se
 
Säljledare
Anette Persson
010-206 46 78
anette.persson@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Magnus Wikermark
010-206 46 25
magnus.wikermark@lokaltidningen.se
 
Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se
 
Reporter
Åsa Meierkord
010-206 47 23
asa.meierkord@lokaltidningen.se

 
Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se
 
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Eva-Marie Johnsson
010-206 46 21
eva-marie.johnsson@lokaltidningen.se
 
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se

Lokaltidningen Vellinges nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag