KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Vellinge-Näset
Hantverkaregatan 18
232 34 Arlöv

Växel: 010-206 45 20

 

Spridning & upplaga

Upplaga 13 900 ex

Annonsmail

annons.vellinge@lokaltidningen.se

Redaktion

E-post Vellingeredaktionen
redaktion.vellinge@lokaltidningen.se

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se
Mediasäljare
Tobias Persson
010-206 46 37
tobias.persson@lokaltidningen.se
 
Säljledare
Jimmy Ingesson
010-206 46 94
jimmy.ingesson@lokaltidningen.se

Försäljningschef Skåne
Roger Sandell
010-206 46 04
roger.sandell@lokaltidningen.se
 
Reporter
Åsa Meierkord
010-206 47 23
asa.meierkord@lokaltidningen.se

 
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
 
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
  

Lokaltidningen Vellinges nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag